Izvanučionička nastava 1.a
Autor: Dijana Marić, 27. 10. 2018.

U petak, 26. 10. na poziv Majine mame odlučili smo posjetiti Zagrebačku banku i zaposlenicima čestitati Međunarodni dan štednje. Nacrtali smo kasice za štednju, napravili plakat i krenuli. U banci su nas dočekali s oduševljenjem. Puno toga smo naučili: kako strpljivo treba čekati u redu, kako štedjeti novac, vidjeli trezor banke, kako se diže i polaže novac  na bankomatu i još puno toga.

Lijepo su nas počastili slatkišima i sokom. Dobili smo poklone, odnosno kasice za štednju.

Poslije toga smo uz vodiča Srećka obišli Autobusni kolodvor. I tu smo puno toga naučili: da putnu kartu kupujemo na blagajni, na kojoj piše gdje stoji autobus kojim trebamo putovati, autobus možemo čekati u čekaonici ako je vani hladno, a možemo se i okrijepiti sokom ili čajem. Zatim smo ušli u autobus gdje smo tijekom vožnje imali prezentaciju slikovnice  Autobusom na izlet. Čak smo otpjevali nekoliko naučenih pjesmica kao pravi izletnici.

Učenici i učiteljica 1.a

Fotografije u nastavku...