Proslavili smo Međunarodni dan djeteta
Autor: Dijana Marić, 21. 11. 2018.

Proglašenjem rezultata Knjižničnog literarnog natječaja KLIN s temom „Lijepo je biti dijete“ započelo je u našoj školi 20. studenoga 2018. obilježavanje Međunarodnog dana djeteta. Učenici 1., 2., a zatim i učenici 3. i 4. razreda sa svojim su učiteljicama pogledali kolaž predstavu književnice i lutkarice Jadranke Čunčić-Bandov kojoj su pripremili i iznenađenje! Učenici 1. b razreda  te polaznici Dramske skupine uz pomoć svojih učiteljica  Nikoline Strugačevac Bizjak i  Maje Pirc uvježbali su i izveli nekoliko igrokaza te svojom glumačkom vještinom razveselili književnicu.

Učenik 2. c razreda na poticaj učiteljice Bojane Štimac izradio je plakat te prezentirao životopis književnice, a naša Zadruga VikSi pripremila je dar za gošću. Dan je bio obojen smijehom, baš kako Međunarodnom danu djeteta i priliči!

Iva Dužić, knjižničarka