Medni dan u prvim razredima
Autor: Dijana Marić, 10. 12. 2023.

Dana 7. prosinca 2023. godine, održan je Medni dan u našoj školi. Posebna radost bila je u suradnji učiteljica prvog razreda koje su zajednički osmislile niz edukativnih aktivnosti koje su obogatile iskustvo učenika.

Program je započeo podjelom prigodnih poklona, u kojem se našla teglica meda i priča o medu, a nastavio se zajedničkim uvodnim pozdravom svih učiteljca te predavanjem učiteljice Radojke Kozina "Priče s cvjetne livade". Ovim predavanjem učenici su naučili o važnosti pčela, proizvodnji meda te ekosustavu koji podržava pčele. Poseban naglasak stavljen je na ekološku svijest i važnost očuvanja pčelinjih populacija.

Ovaj događaj nije samo obogatio znanje učenika o važnosti pčela, već je također istaknuo važnost zajedničkog rada učitelja u ostvarivanju kvalitetnog  obrazovanja.

Učiteljice prvih razreda