Tehnička kultura
Autor: Dijana Marić, 29. 3. 2010.

Dana 26. ožujka 2010.  u našoj školi
održano je Županijsko natjecanje iz
tehničke kulture

Sudjelovalo je dvadesetak škola iz Sisačko - moslavačke županije, natjecanju je prisustvovalo 110 učenika, a cijelo natjecanje je pratilo povjerenstvo od 35 mentora.

Našu školu predstavljalo je troje učenika, Lucija Buinac i Lucija Čujić, učenice 6. razreda (mentor Ivana Sokolović) natjecale su se u području graditeljstva, a na  Smotri učeničkih radova učenik 8. razreda  Ivan Sablić (mentor Saša Tepić) sa radom Kompjuterski upravljani dozator.

Učenici su se natjecali u području prometa, graditeljstva, strojarstva, elektronike, elektrotehnike, robotike i robotičke konstrukcije,  a svoju vještinu pokazali su   zrakoplovni i raketni modelari, radioamateri, fotoamateri kao i samostalni učenički radovi.

Od naših učenika najuspješniji su bili:

Lucija Buinac, područje graditeljstvo osvojila je 1. mjesto,

te Ivan Sablić, smotra učeničkih radova također 1. mjesto.

Čestitamo!!!