LiDraNo 2019.
Autor: Dijana Marić, 27. 2. 2019.

U Glini, upravo na novoproglašeni Dan hrvatske glagoljice, 22. veljače 2019., održana je Županijska smotra LiDraNo 2019. na kojoj su sudjelovali glumci, literati i novinari iz gradova i općina Sisačko-moslavačke županije. Našu školu predstavili su „Časopisci“, članovi Novinarsko-literarne skupine ispred kojih je na smotru bila pozvana prošlogodišnja glavna urednica školskog lista „Hit škole“ Dora Knežević.

Kao jedini list prijavljen u digitalnom obliku „Hit škole“ predložen je za državnu razinu ove vrijedne smotre, a budući da je to tek prvi broj školskog lista viktorovačkih „Časopisaca“, zadovoljni smo svojim predstavljanjem. Dok čekamo rezultate, vrijedno radimo na novom broju.

Iva Dužić, knjižničarka