Upalila su se adventska svjetla
Autor: Darjan Vlahov, 21. 1. 2008.

Upalila se adventska svjetla u našim domovima,školi,upalila su se širom svijeta i unijeli u naša srca balgdansku toplinu spremnu za darivanje ljubavi i veselo iščekivanje Božića. U takvom ozračju 6.12.2007.g. na blagdan Svetog Nikoleu našoj školi održava je prigodna svečanost kad su učenici nižih razreda zajedno s ravnateljicom Mihovilom Radovanović upalili svjetla na božićnom drvcu.Zasjalo je onoliko svjetiljaka koliko učenika ima naša škola.Nakon paljenja svjetla veseli i razdragani učenici imali su priliku prisustvovati programu kojeg su pripremile učiteljica Snježana Tušar i Irena Coklin sa svojim učenicima:Ivona Malbašić,Ema Šarar,Iva Mažić,Anja Lovreković,Valentina Petričević,Monika Papić,Bruno Nikšić,Gracija Baljak,Vita Kozić.No,najljepši ugođaj podario na je naš školski zbor s voditeljicom Silvijom Kleković koji je pjevajući božićne pjesme razigrao sva dječja i učiteljska srca,pa su mu se pjevanjem svi pridružili.Organizatorica programa ove godine bila je učiteljica Iva Černelić,a za scenski ugođaj zaslužni su učenici likovne skupine i profesorica Svetlana Novaković.Marljivi pjevački zbor odlučio je šriti viktorovačku radost i veselje.19.12.2007.g. zbor je unio dašak dječje radosti umirovljenicima u Umirovljeničkom domu Sisak.Nakon nastupa umirovljenici su bili oduševljeni,a i ravnateljica je bila ponosna na nas,a nama je ilo toplo oko srca što smo razveselili i unijeli radost u monotone dane naših umirovljenika.

Adventska svjetla