Vrijedna donacija Zagrebačke banke našoj školi
Autor: Dijana Marić, 2. 5. 2019.

Da je svaka donacija hvalevrijedna to svi znamo, ali donacija Zagrebačke banke našoj školi nadmašila je sva naša očekivanja. Petnaestak ormara, stolaca i računala, desetak radnih stolova, police, lampe i razni uredski pribor, sve je to stiglo u našu školu u subotu, 27. travnja 2019..
Ovim putem zahvaljujemo dobrim ljudima iz Zagrebačke banke gđi Nataliji Majić Mehinović na kompletnoj organizaciji oko donacije i gosp. Pavlu Domjanoviću.

Ništa od toga danas ne bismo imali da pojedini roditelji 2.c razreda nisu nesebično izdvojili svoje slobodno vrijeme u subotnje prijepodne kako bismo na vrijeme preselili namještaj.
Veliko hvala Sergejevim roditeljima, mami Đuliji i tati Milošu, Gabrielovom tati Vjekoslavu, Borninom tati Dobrivoju i Noelovom tati Goranu! Također, od srca zahvaljujemo našoj Javnoj vatrogasnoj postrojbi Sisak i gosp. Golubu na ustupljenom vatrogasnom kombiju i vozaču.

Kako bismo barem malo zahvalili na ovoj donaciji, u ponedjeljak, 29. travnja 2019. u našoj školi smo ugostili gđu Nataliju i gosp. Pavla te im uz kratak prigodni program učenika 2.c razreda predali mali znak zahvale koji su izradili učenici viših razreda.

Još jednom od srca veliko hvala svima koji su omogućili da se ova donacija realizira.

Fotografije u nastavku...

Učiteljice Irina Đurić i Bojana Štimac