Božićni koncert
Autor: Darjan Vlahov, 22. 1. 2008.

20.12.2007. u školskoj blagavaonici u 18 sati održan je Božićni koncert.

20.12.2007. u školskoj blagavaonici u 18 sati održan je Božićni koncert. Na božićni koncert došli su nam i gradonačelnik Dinko Pintarić i dogradonačelnik Josip Marot koji su svojom nazošnošću uveličali tu večer.

Božićmi koncert počeo je pjesmom zbora Tiha noć, a nakon pjesme u program nas je uveo naš poznati voditelj Sandro. Zamolio nas je da ovu večer dopustimo sebi da u naša srca uđe duh Božića, veselja i ljubavi, a zatim dao gradonačelniku riječ. Gospodin Pintarić pozdravio je sve prisutne i poželio nam svima sretan Božić i uspješnu novu 2008. godinu.

Za veličanstvene trenutke na koncert zaslužne su naše učiteljice Branka Djetelić (voditeljica recitatora) i Silvija Kleković (voditeljica zbora) te naš mali i veliki zbor i veliki broj ostalih učenika koji su pjevali, svirali i recitirali. Nabrojat ću neke: Ante Galić, Lucija Priljević, Hanna Turk, Veronica Mesar, Katarina Jug, Vita Kozarić, Monika Culjaga, Lorena Šalić, Ejla Muratagić, Klara Počekal, Kaja Pejnović, Dolores Knežić, Una Muratagić, Marinela Petričević, Bruno Bulat, Mirna Butković, Iva Cvetojević, Mario Berić, Matea Nišević, Iva Tonković i dr., te nekoliko učenika 4. c. Za kraj koncerta gospođa Silvija nam je priredila iznenađenje i dovela dječji folklorni ansambl Ivan Goran Kovačić iz Siska koji su nam još više uljepšali Božićni koncert. Hvala svima koji su sudjelovali.

A.M. Gojić, 6.c

Božićni koncert