Kazališna predstava
Autor: Dijana Marić, 5. 5. 2010.

Dnevnik Pauline P.
glazbena predstava
- niz običnih i neobičnih zgoda iz života desetogodišnjaka

Doroteja Krtalić, 5.a

Kazališna predstava

Dnevnik Pauline P.

28.4.  2010. u kazalištu KKV (Kristalna Kocka Vedrine) održana je kazališna predstava Dnevnik Pauline P. Predstava je bila jako zabavna i smiješna!
Baš kao i sama Paulina koja je bila mala, zaigrana djevojčica. Imala je puno prijatelja te veoma brižne  i zauzete roditelje, koji su od Pauline htjeli da bude uspješna u školi i da ima sve petice. U tome su ih podržavali i njezina baka i djed. No, na kraju će ipak shvatiti  da je prijateljstvo puno važnije.

Paulina je bila jako pričljiva djevojčica, te je svoje događaje željela podijeliti sa svima. No, kod kuće ju i nisu baš slušali. Majka je često razgovarala na mobitel, a otac obavljao kućanske poslove.
Ali zato služe prijatelji!       Prijatelji su uvijek tu kad ih trebaš.

Predstava je bila stvarno zabavna i raspjevana. Zašto raspjevana?
Zato što je sve prikazano uz pjesmu, ples i zabavu. Na kraju smo se čak popeli i na pozornicu!

Doroteja Krtalić, 5.a