Dodjela nagrada najuspješnijima u sklopu likovnog natječaja Večernjeg lista „Moj pogled u budućnost“
Autor: Dijana Marić, 17. 6. 2019.

Početkom ožujka, mali i veliki likovnjaci naše škole, prijavili su se na likovni natječaj „Moj pogled u budućnost“. Natječaj je raspisan povodom 60-og rođendana Večernjeg lista. Od 700 pristiglih radova iz cijele Hrvatske, glavne nagrade (u kategoriji 1. - 4. r. i 5. - 8. r.) pripale su dvjema zagrebačkim školama, a učenicima naše škole (2.c razred i likovna skupina viših razreda) utješne nagrade. Svečana dodjela nagrada upriličena je u srijedu, 12. lipnja 2019. u Novinarskom domu u Zagrebu.

Čestitamo našim malim i velikim likovnjacima!!!

Učiteljice Irina Đurić i Bojana Štimac