Prvašići majkama
Autor: Dijana Marić, 7. 5. 2010.

Na Majčin dan odajemo počast ljupkosti, mudrosti i snazi svake majke te slavimo posebnu vezu između majke i djeteta.
Majčin dan obilježavamo
drugu nedjelju u svibnju.

Majčin dan je prilika da pokažemo svojim majkama koliko ih volimo i cijenimo.  Toga dana nemojte škrtariti na lijepim riječima, a ni djelima, pokažite vašoj majci da je jedinstvena i posebna. Pokažite zahvalnost za svaki poljubac, svaku brigu koju je zajedno s vama brinula, svaki ručak koji je za vas skuhala, a posebno za cjelokupni život koji vam je podarila.

Čestitajte majci njezin dan uz poljubac, zagrljaj. To je ionako jedino što mame žele. Da se sjetimo i kažemo im koliko su nam važne i koliko ih beskrajno volimo svaki dan.

Izvor: www.skole.hr