Izvanučionička nastava drugih razreda u Zagreb
Autor: Dijana Marić, 9. 10. 2019.

Kao i uvijek, prije polaska na izlet, sačekali smo autobuse u velikom uzbuđenju. U Zagrebu smo posjetili ZOO vrt. Obišli smo nastambe mnogobrojnih životinja. Imali smo radionicu „Čiji je tata najjači“. Tu smo naučili tko je u životinjskom svijetu lovac, tko lovina i tko su strvinari. U traperovoj kućici smo podragali sićušnu kornjaču tvrdog oklopa. Shvatili smo ako želimo imati kućnog ljubimca da se moramo o njemu i brinuti. Na kraju posjeta ZOO-u s oduševljenjem smo gledali hranjenje morskog lava.

Poslije toga smo otišli u kino Cinestar. To je tek bio događaj. Pune ruke kokica i soka gledali dugometražni film Kralj lavova u 3D produkciji. Film je bio odličan.
Uz pjesmu iz filma, grickalice i poneku igru vratili smo se pred školu. S nestrpljenjem očekujemo sljedeći izlet.

Učiteljice i učenici drugih razreda