Čitanje naglas - prednatjecanje za 6. razrede
Autor: Dijana Marić, 13. 12. 2023.

Učenici šestih razreda odazvali su se i ove godine na natjecanje u Čitanju naglas koje se održalo 12. prosinca 2023. godine u Narodnoj knjižnici i čitaonici Vlado Gotovac.

Našu školu predstavljale su učenice 6.b razreda Lea Breyer, Petra Dužić i Lota Panjković te učenici 6.c razreda Fran Javornik, Matej Ralić i Domagoj Pešun. Na popisu njihovih knjiga našle su se lektire "Čvrsto drži joystick", "Charlie i tvornica čokolade", ali i avanturistički serijal "5 prijatelja" te "Mali milijarder".

Ukupno se natjecalo jedanaestero učenika, a u sljedeći polufinalni krug natjecanja, koji će se održati u travnju 2024. godine, prošli su Lota Panjković, Petra Dužić i Matej Ralić.
Čestitke svima na sudjelovanju, a našoj trojici želimo puno uspjeha u nastavku!

Fotografije u prilogu!

Danijela Đukić, prof.