Solidarnost na djelu: Ne dvoji, za drugoga izdvoji!
Autor: Dijana Marić, 17. 10. 2019.

Ove godine Hrvatski Crveni križ zajedno sa svojim društvima provodi  47. Solidarnost na djelu. Riječ je o tradicionalnoj akciji u sklopu koje se prikupljaju financijska i materijalna sredstva koja su namijenjena za najsiromašnije građane Hrvatske.
Pod sloganom  „Ne dvoji, za drugoga izdvoji“, ova najveća akcija Hrvatskoga Crvenog križa provodi se od 10. listopada diljem Hrvatske.
Financijska sredstva prikupljaju se putem novčanih bonova od pet i jedne kune te putem uplata na žiro račune društava Crvenog križa.

Hrvatski Crveni križ prikuplja i dijeli humanitarnu pomoć tijekom cijele godine, a akcija Solidarnost na djelu samo je jedna od akcija kojom se želi podsjetiti sve ljude dobre volje da, u skladu sa svojim mogućnostima, pomognu onima kojima je to najpotrebnije.

U akciji je prikupljeno 734,00 kn.

Hvala Vam!