Božićni koncert
Autor: Dijana Marić, 22. 12. 2023.

U utorak, 19. prosinca 2023. dočekali smo najljepši dio godine zvucima božićnih pjesmi koji su odzvanjali školskim hodnicima.

Brojna publika uživala je u izvedbama Velikog zbora pod vodstvom učiteljice Bratić, izvedbi solista (Kornelija Škrinjar - 7.c, Stela Novak - 8.a, Luciana Malčić, Tia Bećirević - 4.a, Matilda Bjelica - 8.b, Petra Dužić - 6.b), instrumentalnim izvedbama učenika na tamburici (Fran Čunčić - 7.a, Ena Ulaković - 5.c), trubi (Magda Nekić - 5.c), klaviru (Luka Ibrahimpašić - 4.a, Luka Zaborac - 5.c ), flauti (Ema Skender, Anđela Nekić - 5.c), harmonici (Zara Branković - 6.b, Yaroslav Tereshchenko - 8.c), gitari (David Kovačić, Vanja Jelenić - 4.b, Rafael Klobučar - 5.c) i saksofonu (Gabriel Klobučar – 7.c) te u recitacijama učenika (Ivan Janković - 5.b, učenici 6.c razreda).

Prigodni program osmislile su učiteljice Elia Bratić, Tatjana Matijević i Danijela Đukić, a u realizaciji je pomogla i učiteljica Dijana Skrbin Kovačić. Kroz ugodnu večer su nas proveli učenici Dora Dejanović i Luka Ramić.

Hvala svim posjetiteljima na dolasku i podršci! Veselimo se novim druženjima!

Danijela Đukić, prof.