Obavijest - prvi razred 2021./2022.
Autor: Dijana Marić, 17. 5. 2021.

Procjena psihofizičke zrelosti djece za upis u 1. razred

(školski pedagog)

Predbilježbe za procjenu se dogovaraju unaprijed putem maila dijana.sankovic@skole.hr ili telefonskim putem na broj 044 533 813 u radno vrijeme školskog pedagoga.

Budući da vrlo često nismo u mogućnosti javiti se, molimo roditelje da se obrate putem maila te ostave telefonski broj na koji roditelja možemo povratno kontaktirati.

Na procjenu dolazi dijete i roditelj, poštujući epidemiološke mjere.

Procjena psihofizičke zrelosti se odrađuje od 17. svibnja 2021. do 28. svibnja 2021.

Zbog završetka nastavne godine, molimo roditelje koji se još nisu javili da se jave u tom razdoblju.

Upis djece u I. razred osnovne škole za školsku godinu 2021./2022. obavljat će se 1., 2. i 4. lipnja 2021. godine

u matičnim školama i područnim razrednim odjelima prema mjestu prebivališta,odnosno prijavljenog boravišta djeteta, te upisnog područja kojem dijete pripada, a koje je u skladu s mrežom osnovnih škola na području Sisačko-moslavačke županije.

Dokumentacija koju roditelj donosi na upise:

1) potvrda školskog liječnika

2) upisnica

3) upitnik za roditelje

U prilogu su postavljeni obrasci koje roditelji mogu samostalno ispuniti i donijeti u školu u navedenim terminima. Važno je ispisati točne podatke i potpisati se. Ukoliko roditelj nije u mogućnosti sam isprintati dokumente, dobiti će ih u školi, također u navedenim terminima.

OŠ VIKTOROVAC, UPISI U 1. RAZRED

1.6.2021. 12 – 18 sati