Lena, Sara i Iva uspješne na likovnom natječaju "Umjetnost za svemir"
Autor: Dijana Marić, 25. 5. 2021.

Likovni radovi naših učenica, Lene Duvandžija, 4.c (mentorica Bojana Štimac) i Sare Kljajić i Ive Pišonić, 7.a (mentorica Irina Đurić)  odabrani su među mnoštvom pristiglih radova iz cijele RH.

Natječaj za djecu i učenike „Umjetnost za svemir“ organiziran je u sklopu Nastavničke sekcije Hrvatskog astronomskog društva u suradnji s timom koordinatora za edukaciju iz astronomije međunarodne astronomske unije u sklopu projekta „Space for Art“. Likovni radovi Lene, Ive i Sare (čiji je rad i pohvaljen) posebno su izabrani za izlaganje na virtualnoj izložbi koju možete pogledati na poveznici:

SPACE FOR ART Croatia izložba odabranih radova

Čestitamo!