Paula Kovačević i Tonka Bartolović postigle iznimne rezultate na državnoj završnici sportskih igara u Splitu
Autor: Dijana Marić, 20. 7. 2021.

Plazma Sportske igre mladih već 24 godine organiziraju sportska natjecanja za djecu od 6 do 18 godina. Cilj je ovih igara da kroz druženje i sport promiču zdrav način života, toleranciju, uvažavanje različitosti...

Ove je godine državna završnica održana u Splitu od 12. 7. – 18. 7. Na njoj su sudjelovale i učenice naše škole, Paula Kovačević (4.a) i Tonka Bartolović (2.b) i postigle iznimne rezultate u utrci na 60 m. Tonka je izborila polufinale i ušla među 12 najboljih, a Paula je naša državna prvakinja te je kući ponijela zlatnu medalju!!!

Našim trkačicama od srca čestitamo, a Pauli držimo palčeve na međunarodnom natjecanju (također u Splitu) od 17. 8.- 21. 8. 2021.

Bravo, cure!!!

Vera Pranjić i Bojana Štimac, učiteljice RN