Posjet partnerskoj školi VI. OŠ Varaždin
Autor: Dijana Marić, 9. 9. 2021.

U petak, 3. rujna 2021. ravnateljica i učitelji naše škole posjetili su VI. osnovnu školu Varaždin. Riječ je o partnerskoj školi s kojom je suradnja započela u svibnju 2021. kada je održan prvi radni sastanak u Sisku.

Nakon srdačnog dočeka ravnatelj i djelatnici VI. osnovne škole Varaždin poveli su naše učitelje u razgledavanje škole koji su se oduševili suvremenom opremom i uređenjem učionica, ali i brojnim projektima i izvannastavnim aktivnostima. Upravo primjeri dobre prakse iz različitih izvannastavnih aktivnosti (Domaćinstvo, Kemičari, Mali znanstvenici, Debatni klub, Astronomija, Biologija, Fizika, Učenička zadruga) poslužili su našim učiteljima kao inspiracija za školsku godinu pred nama.

Drugi radni sastanak stvorio je svakako temelje uspješne suradnje čijoj nadogradnji se unaprijed veselimo.

Danijela Đukić, prof.