Lijepa vijest!
Autor: Dijana Marić, 17. 9. 2021.

U sklopu festivala Re:Think Sisak 2021.- projekta "The Future of Living" učenici likovne skupine od 5. do 8. razreda sudjelovali su na radionici ulične umjetnosti koju je vodila umjetnica Katharina Machainer koja je dio umjetničkog kolektiva China Tile Girl.

Kreativno smo stvarali, družili se i uživali u lijepom vremenu u vanjskoj učionici naše škole.
U sklopu ovog projekta bit će realiziran i mural na zidu naše škole.
Zid već oslikavaju naše vrijedne umjetnice: Jadranka Lacković i Jana Danilović. Veselimo se i nestrpljivo čekamo naš prvi mural.

Zahvaljujemo se Gradu Sisku, Dahni Prskalo Peco, Almi Trauber iz Gradske galerije Striegl, Katharini Machainer, Jadranki i Jani.

Veselimo se i nekim budućim suradnjama.

U prilogu fotografije...

Fotografije: Donat Rogić