Osmaši
Autor: Dijana Marić, 31. 8. 2010.

Odlazimo zadovoljni...

Oprostili smo se s još jednom generacijom osmih razreda. Na kraju školske godine imali su puno brige s postizanjem što boljeg uspjeha jer su nastojali upisati željenu školu. U tome su im pomagali njihovi roditelji, a najviše zasluge imaju oni sami i njihovi učitelji.

Sve je uspješno obavljeno i osmaši su se zadnji dan škole prigodnim programom oprostili sa svojim učiteljima i na kraju otpjevali s njima pjesmu:

Za dobra stara vremena.

Ostaje jedino da im poželimo:

Budite sretni i uspješni u daljnjem školovanju.

Vaši učitelji