Maškare
Autor: Darjan Vlahov, 28. 1. 2008.

26.1.2008. g. u Sisku se održao maskenbal.

26.1.2008. g. u Sisku se održao maskenbal. Vesela povorka šarenih maski krenula je ispred Kristalne kocke vedrine ulicama grada do tržnice Kontrobe. Učenici naše škole bili su veoma maštoviti pa su treći razredi bili ekološki dimnjaci, a četvrti vitezovi i lijepe princeze. Staro pismo glagoljica bilo je motiv na odijelima petih razreda. No, nažalost ove godine nismo osvojili nikakvu nagradu. To nas nije ražalostilo jer smo se uz zabavan program i dobre krafne ugodno osjećali.

Nikol Leskovar, 4. a

Maškare