Obavijest - prvi razredi za školsku godinu 2022./2023.
Autor: Dijana Marić, 23. 2. 2022.

Procjena psihofizičke zrelosti djece za upis u 1. razred

(školski pedagog)

Upisi u prvi razred osnovne škole odvijaju se prema sljedećem redoslijedu:
- predbilježbe kod liječnice (samo roditelj osobnim dolaskom)
- predbilježbe kod školskog pedagoga (samo roditelj e-mailom ili telefonskim pozivom)
- liječnički pregledi (prema uputi)
- procjena psihofizičke zrelosti djeteta (kod školskog pedagoga, prema dogovoru s roditeljima, u terminima između 16.5.2022. i 25.5.2022.)
- upisi u 1. razred (u školi)

Predbilježbe za procjenu psihofizičke zrelosti djeteta se dogovaraju tijekom mjeseca travnja putem e-maila dijana.sankovic@skole.hr ili telefonskim putem na broj 044 533 813 u radno vrijeme školskog pedagoga.

Budući da vrlo često nismo u mogućnosti javiti se, molimo roditelje da nam se obrate putem e-maila te ostave telefonski broj na koji roditelja možemo povratno kontaktirati.

Na procjenu dolazi dijete i roditelj, poštujući epidemiološke mjere.

DOKUMENTI u prilogu:

- Upisno područje OŠ Viktorovac, Sisak

- Obavijest o pregledu djece prije upisa u 1. razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023. i upisu djece u 1. razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.