Sportske igre mladih
Autor: Dijana Marić, 22. 4. 2022.

U ponedjeljak, 11. travnja 2022. naši su mali graničari i atletičari sudjelovali na Plazma Sportskim igrama mladih na Gradskom stadionu Segesta.
U konkurenciji godišta 2011. i mlađi, ekipa graničara 4. razreda Viktorovac 1 osvojila je zlatnu medalju, dok je ekipa Viktorovac 2 osvojila brončanu. Uspješne su bile i ekipe 2. razreda Viktorovac ProMax i Nepobjedivi koji su u konkurenciji godišta 2013. i mlađi osvojile srebrnu i brončanu medalju.
U utrci na 60 metara učenici 2. razreda osvojili su četiri medalje, dvije zlatne i dvije brončane.
Zlatni su bili Din Hafizović i Nikol Čačić, a brončani Filip Čizmić i Mia Batinjan.
Ekipa graničara Viktorovac 1 te Din Hafizović i Nikol Čačić pozvani su na državnu završnicu koja će se održati sredinom srpnja u Splitu.
Ponosni smo na sve naše sportaše, a zlatnima držimo palčeve na državnom natjecanju!

Julija Požega, učiteljica RN

Fotografije u prilogu!