Upisi u 1. razred za školsku godinu 2022./2023.
Autor: Dijana Marić, 26. 5. 2022.

Upis djece u 1. razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023. obavljat će se 1., 2. i 3. lipnja 2022. godine

u matičnim školama i područnim razrednim odjelima prema mjestu prebivališta, odnosno prijavljenog boravišta djeteta, te upisnog područja kojem dijete pripada, a koje je u skladu s mrežom osnovnih škola na području Sisačko-moslavačke županije.

Dokumentacija koju roditelj donosi na upis:

1) potvrda školskog liječnika
2) upisnica (moguće je isprintati s web stranice škole ili ispuniti  u školi)
3) upitnik za roditelje (moguće je isprintati s web stranice škole ili ispuniti u školi)

Na web stranicama škole postavljeni su obrasci koje roditelji mogu samostalno ispuniti i donijeti u školu u navedenim terminima. Važno je ispisati točne podatke i potpisati se. Ukoliko roditelj nije u mogućnosti sam isprintati dokumente, dobiti će ih u školi, također u navedenim terminima.

OŠ VIKTOROVAC, UPISI U 1. RAZRED

1.6.2022. 12 – 18 sati