Čitanje naglas - finale
Autor: Dijana Marić, 24. 4. 2024.

Gradsko finale u Čitanju naglas za učenike od 3. do 8. razreda održalo se u Narodnoj knjižnici i čitaonici Vlado Gotovac Sisak. Sudjelovalo je petnaest kandidata i to sedam u starijoj i osam u mlađoj kategoriji.

S ponosom objavljujemo da je prvo mjesto u mlađoj kategoriji osvojio Luka Ibrahimpašić (mentorica Julija Požega), a treće mjesto je osvojila Leda Martić (mentorica Žana Dedić).

U starijoj kategoriji prvo mjesto je osvojila Lota Panjković (mentorica Danijela Đukić) i drugo mjesto Lota Sladojević (mentorica Blaženka Krstičević). Yaman Naddaf je dobila pohvale žirija.

Županijsko natjecanje iz Čitanja naglas održat će se najesen, a našu školu predstavljat će Luka Ibrahimpašić i Lota Panjković.

Čestitamo pobjednicima i sretno dalje u natjecanju. Zahvaljujemo svim učenicima i mentoricama na trudu!

Blaženka Krstičević, prof.