Božićna čestitka u OŠ Viktorovac
Autor: Dijana Marić, 23. 12. 2022.

Čini se, sve već / postaje ljepše! / Blagdani stižu u / naš lijepi grad!

Tom prigodom su učenici i učitelji OŠ Viktorovac u četvrtak, 23.12.2022., uputili božićno-novogodišnju čestitku satkanu od dječjih glasova, stihova, zvuka glazbenih instrumenata.
Petnaest glazbenih točaka u izvedbi školskog zbora i solista te instrumentalista koji stječu obrazovanje i u glazbenoj školi, ispunili su školske hodnike zvukom blagdanskih poruka.
Program su osmislile te učenice i učenike za nastup pripremale učiteljice Elia Bratić, Dijana Skrbin Kovačić i Danijela Đukić. Detaljan program, kao i fotografije Božićne čestitke OŠ Viktorovac donosimo u privitku.

Kad otkuca ponoć / nek' radost se nastavi!/ Od srca je za vas / Čestitka ova! Svoj djeci svijeta / i ljudima dragim / sretan Božić i godina nova!

Iva Dužić, knjižničarka