Čitanje naglas
Autor: Dijana Marić, 27. 1. 2023.

Učenici petih razreda nastavili su i ove školske godine s odazivom na natjecanje u Čitanju naglas koje se održalo 25. siječnja 2023. godine u Narodnoj knjižnici i čitaonici Vlado Gotovac.

OŠ Viktorovac predstavljalo je čak trinaest učenika, iz 5.a razreda: Elena Šipuš, Leon Bušić, Lara Topić, Grga Novak, Monika Njara, Erik Kraguljac, Lara Findrik i Marija Majstorović te iz 5.c: Mark Matijević, Fran Javornik, Katja Mirilović, Matej Ralić i Domagoj Pešun.

Učenici su imali zadatak predstaviti ukratko sebe i odabranu knjigu te pročitati najdraži ulomak.

Unatoč jakoj konkurenciji svojim interpretacijama mjesto u polufinalu natjecanja, koje će se održati krajem travnja, izborili su Grga Novak, Katja Mirilović, Domagoj Pešun i Fran Javornik.

Svoje mjesto u polufinalu zauzela je i učenica 6. razreda Lota Sladojević koja je zbog bolesti nadoknađivala izostanak u svojoj kategoriji.

Čestitke svim učenicima i puno sreće u nastavku!

Fotografije u prilogu!

Danijela Đukić, prof.