Autor: Dijana Marić, 19. 10. 2010.

Mjesec
hrvatske knjige
u našoj školskoj knjižnici

Ove godine smo Mjesec hrvatske knjige ( od 15. 10. - 15.11) obilježili satom lektire za prvašiće u ozračju bajki.Čitali  smo bajke Zlatnu gusku i Trnoružicu, razgovarali o bajkama te učlanjivanju u školsku knjižnicu.

Čitači su podigli svoje prve knjige i upoznali se sa pravilima posudbe. Na panou ćemo izložiti crteže nakon pročitane bajke koje će oni naslikati na satu likovnog.

Tijekom cijelog mjeseca imat ćemo aktivnosti prema planu, a za Dan knjižnica knjižničarka će nazočiti skupu u OŠ 22. lipanj 20. listopada.

Slavica Kramarić, knjižničarka