Nagrada za najbolji likovni rad Naklade ALFA d.o.o. Mostar
Autor: Dijana Marić, 2. 3. 2023.

Naša učenica Kornelija Škrinjar, 6.c osvojila je DRUGO MJESTO na Međunarodnom likovnom natječaju na temu Međunarodni dan...

Zadatak je bio osmisliti plakat o temi nekog već postojećeg međunarodnog dana ili predložiti dan koji bi oni rado obilježili te za taj dan iz mašte izraditi plakat.

Cilj natječaja je njegovanje likovne i vizualne kulture, afirmiranje vrsne ilustracije, poticanje likovnog stvaralaštva te otkrivanje i afirmiranje dječje darovitosti.

Stručno povjerenstvo na čelu s Vesnom Sušac, akademskom kiparicom i profesoricom na FPMIOZ Sveučilištu u Mostaru je izabralo najuspješnije radove te postavilo izložbu.

Čestitamo našoj Korneliji i zahvala svim ostalim učenicima na sudjelovanju i kreativnom stvaranju.

Irina Đurić, učiteljica LK