Dani kruha na tržnici Kontroba
Autor: Dijana Marić, 26. 10. 2010.

Tradicionalna jesenska manifestacija Dani zahvalnosti za plodove zemlje – Dani kruha obilježena je u petak, 22.listopada 2010. godine
na Gradskoj tržnici Kontroba gdje je tradicionalno privukla velik broj sudionika i posjetitelja

Organizator obilježavanja, Grad Sisak, je u suradnji s Domom kulture Kristalna kocka vedrine, Zajednicom kulturno - umjetničkih udruga Grada Siska, Gradskom tržnicom Kontroba, udrugom Iris Siscia  te domaćinom programa ovogodišnje manifestacije, Osnovnom školom Braća Ribar, pripremio pravu gozbu za sva osjetila.

Sisčani su  uživali uz bogat program, brojne izlagače i slasne delicije. Na tradicionalnoj manifestaciji je sudjelovala i naša škola. Na prigodno uređenom štandu našlo se mnoštvo i oku i nepcu primamljvih proizvoda koji su uredili učenici 6. razreda sa učiteljicama Irinom Đurić i Rodojkom Kozina.