Nagrađeni likovni radovi - Rast, drvo...
Autor: Dijana Marić, 26. 3. 2023.

RAZVESELILI SU NAS REZULTATI Međunarodnog likovnog natječaja na temu "Drvo/mudrost-znanje-križ-stablo" u organizaciji umjetnika iz Iserlohna, Ankice i Ante Karačić.

Tisuću i petsto radova iz 150 škola od 200 nastavnika iz 10 zemalja, PRISTIGLO JE NA OVAJ LIKOVNI NATJEČAJ u Gradsku galeriju Iserlohn. U POVJERENSTVU za odabir likovnih radova bili su dr. Rainhard Veit, direktor umjetničke škole i Reiner Danne, direktor Gradske galerije.

Nakon što je u Gradskoj galeriji u Iserlohnu stručno povjerenstvo pregledalo sve prispjele likovne radove donesena je i odluka o najuspješnijima.

1. MJESTO U KATEGORIJI 5.-8. razreda osvojila je učenica:

Frida Rakoša, 5.b

3. MJESTO U KATEGORIJI 5.-8. razreda osvojio je učenik:

Grga Novak, 5.a

Izložbe likovni radova će biti u Iserlohnu, Rovinju i Karlovcu.

Čestitamo našim nagrađenim učenicima i ostalim učenicima koji su sudjelovali i stvarali kreativne likovne radove.

Irina Đurić, učiteljica LK