Čitanje naglas - polufinalno natjecanje
Autor: Dijana Marić, 13. 4. 2023.

U Narodnoj knjižnici i čitaonici Vlado Gotovac Sisak održano je 3. travnja 2023. natjecanje u Čitanju naglas u starijoj kategoriji i 4. travnja 2023. u mlađoj kategoriji. U starijoj kategoriji natjecalo se 17 učenika, a u mlađoj kategoriji 22 učenika.

U završnicu natjecanja (finale) prošle su učenice šestih razreda: Lota Sladojević, Eva Berek, Lea Sejdić i Esther Šoštarić (mentorica Blaženka Krstičević) i u mlađoj kategoriji učenik trećeg razreda Luka Ibrahimpašić (mentorica Julija Požega).

Zahvaljujemo svim učenicima koji su sudjelovali u ovom natjecanju, a finalistima želimo puno uspjeha u završnici ovog zanimljivog natjecanja.

Blaženka Krstičević, prof.