Svečano primanje nagrade na likovno-literarnom natječaju „Hvala ti, hvala, Ivano, za bajke prekrasan dar“ OŠ Ivane Brlić Mažuranić iz Ogulina
Autor: Dijana Marić, 2. 5. 2023.

Učenica naše škole, Frida Rakoša pod mentorstvom učiteljice Irine Đurić osvojila je 1. nagradu stručnog Povjerenstva na likovnom natječaju OŠ Ivane Brlić Mažuranić iz Ogulina.

Tema likovnog natječaja je bila, život malog nestvarnog lika Jagora iz Ivaninih: „Priča iz davnina“ u obliku stripa tehnikom crnog flomastera i drvenih bojica.

Nagrada i priznanje su svečano uručeni u Ogulinu 28. travnja 2023. godine. Ljubazni domaćini su pripremili svečani program za sve sudionike, posjet zavičajnom muzeju Ogulin, obilazak grada Ogulina i Đulin ponor. Na kraju su svi učenici i mentori obišli prostore OŠ Ivane Brlić Mažuranić izgrađene 1891. godine na čijim zidovima i prostorima je sve u znaku likova iz bajki.

Hvala OŠ Ivane Brlić Mažuranić i ljubaznoj ravnateljici gospođi Anđelki Salopek na gostoprimstvu.

Višnja Tadić, ravnateljica