Riječ ravnateljice
Autor: Dijana Marić, 10. 5. 2023.

Poštovani roditelji,

OŠ Viktorovac je škola nulte tolerancije na nasilje. Svi učitelji i stručni suradnici škole uključeni su u preventivne aktivnosti s učenicima naše škole. Osigurane su i dodatne edukacije za učitelje i učenike od strane vanjskih suradnika (MUP, Crveni križ, Društvo psihologa SMŽ, Školska medicina).
Također molimo i vas da svojoj djeci istaknete važnost nenasilnog postupanja. Potaknite svoje dijete da vam se povjeri ako je samo žrtva nasilja ili ako je svjedočilo nasilju.
Vama i vašem djetetu na raspolaganju sam osobno, kao i stručni suradnici, razrednik i drugi učitelji i nastavnici ako nam se trebate povjeriti zbog bilo kojih nepovoljnih okolnosti vezanih uz školu, zdravlje i sigurnost djeteta.

Hvala vam na povjerenju i suradnji!

Ravnateljica škole Višnja Tadić