A sada sport i … kazalište!
Autor: Dijana Marić, 14. 5. 2023.

U petak, 12. svibnja 2023. u našoj je školi gostovala Dramska skupina SŠ Viktorovac s izvrsnom predstavom „Politički korektne priče za laku noć“. Srednjoškolci su nakon Državne smotre LiDraNo na kojoj su primili brojne pohvale nastupali za naše petaše i sedmaše. Unatoč nešto lošijoj akustici sportske dvorane u kojoj je predstava izvedena, publika je reagirala na pravim mjestima i glumce nagradila dvostrukim pljeskom. U skladu s ambijentom, osnovnoškolci i srednjoškolci su se rastali sportski, uz loptu i koš, a snimljen je i pokoji selfie.

Hvala učiteljima, ravnateljici i kuharicama na sudjelovanju u organizaciji, hvala Tanji Vadla, voditeljici Dramske skupine i profesorici hrvatskog jezika u SŠ Viktorovac koja je adaptirala književni tekst za scensku izvedbu, a posebno hvala sjajnim izvođačima! Vidimo se sljedeće školske godine s novom predstavom!

Iva Dužić, knjižničarka