Proslavljen Dan škole
Autor: Dijana Marić, 12. 6. 2023.

Premijernom izvedbom himne OŠ Viktorovac „VikSi klinci“ koju je izveo školski pjevački zbor, započelo je obilježavanje Dana škole i približavanje završetku nastavne godine.
Raznovrstan i dinamičan program s učenicima pripremile su učiteljice Elia Bratić, Danijela Đukić, prof. i Dijana Skrbin Kovačić, prof., a razglasom je upravljala Medijska skupina i učiteljica Tatjana Matijević.
Bogat glazbeni program izvodio je školski zbor uz brojne soliste i duete: pjevače (Matilda Bjelica, Stela Novak), instrumentaliste na flautama (Elena Kovačić, Ema Skender), violini (Tara Branković), gitari (David Kovačić, Kornelija Škrinjar), tamburici (Fran Čunčić), klaviru (Stela Novak), a nastupila je i dječačka klapa!

Mladim glazbenicima pridružile su se i glumica Dora Dejanović te recitatorica Lea Breyer, a učenice 4. razreda izvele su igrokaz Cvijet otkriva svijet. Program su vodile učenice Petra Dužić i Dora Dejanović, a najave naših voditeljica obuhvatile su i najuspješnije učenice i učenike te njihove mentore za koje je ravnateljica Višnja Tadić, prof. sa stručnim suradnicama pripremila prigodne zahvalnice i simbolične darove.

Sportske uspjehe je proglasila i čestitke uputila učiteljica Vedrana Šimić, prof. Brojna publika pružila je srdačnu podršku svim sudionicima ove vesele priredbe što je poticaj za nastavak uspješnog rada u sljedećoj školskoj godini, nakon zasluženog odmora koji nam se bliži!

U nastavku je popis učenika koji su predstavljali našu školu.

Iva Dužić, knjižničarka