Mali čarobnjak
Autor: Dijana Marić, 4. 11. 2010.

Učenici razredne nastave
naše škole
su iskoristili
jedan od posljednjih
lijepih jesenskih dana
za
izvanučioničnu nastavu

Svi učenici 1.,2.,3. i 4. razreda uživali su u dinamičnoj glazbenoj predstavi MALI ČAROBNJAK u  kazalištu Kristalna kocka vedrine.

U predstavi se prati putovanje dječaka Slavka i njegovog mačka Hračka u potrazi za ljekovitom vodom, kroz vilinski svijet pun Trolova, Gnomova, čarobnjaka, vještica i jednog Jednoroga.

Poslije predstave svaki je razred ostvario ostatak svog plana za nastavu tog dana. Neki su obilazili povijesna mjesta u gradu, trgove i ulice, neki su posjetili izložbu u Dječjoj  knjižnici, sudjelovali u radu stvaralačkih i pripovjedačkih radionica... No,  na kraju su svi pronašli i malo vremena za veselu igru u parku i šetnju uz našu Kupu..........

Učiteljica Diana Mesić