Prvašići u Dječjoj knjižnici u Capragu
Autor: Dijana Marić, 18. 11. 2010.

Povodom Mjeseca knjige mi, učenici prvih razreda i naše učiteljice, posjetili smo  Dječju knjižnicu u Capragu. Ljubazne tete knjižničarke su nas lijepo dočekale tako što su nam pripremile igrokaz Zvonimira Baloga ČETIRI BUDALE. Igrokaz je bio jako zanimljiv i smiješan pa smo se od srca nasmijali. Ipak smo zaključili da i mi ne bi bili budale moramo dobro razmisliti prije nego nešto kažemo ili napravimo. Poslije smo se upisali u knjižnicu i postali njeni ponosni  članovi.

Od svega toga smo se jako izmorili pa smo se otišli poigrati  u park. Tu na našem terenu nitko nam nije bio ravan. Penjali smo se, skakali, provlačili, trčali, ljuljali i još štošta. Jednom riječju UŽIVALI.

Na putu smo dobro pazili kako se ponašamo.
S učiteljicama smo naučili i ponovili sve ono što nam je potrebno da ne bismo stradali u prometu.

Učiteljice i učenici prvih razreda