Tradicija se i dalje nastavlja...
Autor: Dijana Marić, 6. 12. 2010.

Učenici naše škole
osobito učenici nižih razreda,
s nestrpljenjem i veseljem očekuju paljenje božićnih lampica
na našoj božićnoj jelki.

Tako je bilo i ovog 6.prosinca. Paljenje lampica na božićnoj jelki već je tradicija u našoj školi.

Naime, na našoj jelki zasvijetli točno onoliko lampica koliko je učenika i djelatnika naše škole.

Da bi taj čarobni trenutak odbrojavanja i paljenja lampica trajao što dulje i bio što ljepši i veseliji pobrinuli su se mali recitatori  recitirajući pjesmice o Božiću i Sv. Nikoli, te školski zbor božićnim pjesmama.

Pjesmama, recitacijama i literarnim radovima uveselili su nas članovi recitatorske skupine: Gabrijela, Barbara, Petra, Tia, Laura, te učenici 2.a razreda Ana, Dora, Nives, Una, Anja, Ema i Tena.

Igorkaz "Nikolinje" izveli su Hana i Luka iz 1.c razrednog odjela.

I na kraju  svečanosti svim  učenicima, učiteljima i roditeljima naša ravnateljica poželjela je sretan Božić, uspješnu i veselu Novu 2011. godinu uz pjesmu Pahuljice padajte.