Male stvari s puno ljubavi
Autor: Dijana Marić, 14. 12. 2010.

Blagdani su pravi trenutak da dragim ljudima i prijateljima pokažete koliko ih volite. Dok promišljate kako biste to iskazali,
imate nekoliko vrlo jednostavnih ideja, pomoću kojih možete nekome pokazati koliko vam znači njegovo prijateljstvo.

Možda ste već kod kuće pisali i slali čestitke rodbini, a još nije kasno da i sami izradite malu čestitku i napišete koju lijepu želju prijatelju ili prijateljici. Ne brinite se za materijal jer većinu sigurno imate kod kuće, samo dajte mašti na volju i nećete imati problema.

Ha, tko ne voli poklone? Ali to ne znači da trebate potrošiti puno novca! Evo jedan mali primjer - kupite okvir za sliku i u njega stavite zajedničku fotografiju s prijateljem ili prijateljicom. Na poleđini fotografije napišite datum i neku zgodnu poruku. Vjerujte, vašem će prijatelju ili prijateljici taj dar biti jedan od najdražih.

I ne zaboravite, bit prijateljstva je druženje i igra, pa ćete svoje prijateljstvo dokazati i jednim pozivom na grudanje. Prijatelji su nam važni pa im to treba i pokazati!

Izvor: www.os-popovac.skole.hr