Aktivnosti u školskoj knjižnici u siječnju
Autor: Dijana Marić, 23. 1. 2011.

Odmorili smo se,
a sad na posao!

Vratili smo se sa zimskih praznika i odmah prionuli na posao.
Posjetili smo našu školsku knjižnicu ....

...i zamolili knjižničarku da nam za naš projekt Ljekovito bilje pripremi literaturu.

Npr. Prva grupa piše o divljem kestenu, druga grupa o nevenu, treća o koprivi i tako redom, a uz pomoć knjižničarke svaka grupa radi odvojeno.

Uz njih se paralelno provodi i revizija učiteljskog fonda, a i tu knjižničarki pomažu pored učitelja iz komisije i učenice iz skupine Mladi knjižničari.

Sad smo na revidiranju 5. stoljeća hrvatske književnosti pod budnim okom knjižničarke i naših učitelja Josipe, Svjetlane i Drage.

Tamara i Monika pomažu u knjižnici

Učenici 3.b rade na svom projektu u školskoj knjižnici

U ovom mjesecu, točnije 26. siječnja 2011. učenici 5. - tih razreda sudjelovat će u prednatjecanju Čitanje na glas u knjižniici za odrasle Caprag. Oni se predstavljaju sa ulomkom iz odabrane knjige po svom osobnom izboru.

Vaša knjižničarka

Slavica Kramarić