LIK 2011.
Autor: Dijana Marić, 4. 5. 2011.

Savijanjem, rezanjem, spajanjem žice i metalnih mrežica oblikovali smo prostorni crtež.
Tema: Boje moga grada
Napravili smo malu izložbu gotovih radova, pogledajte...

Već tradicionalno učenici naše škole sudjeluju na LIK -  u,  izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna.

Ove godine učenici su se natjecali u plošnom oblikovanju/2D na temu "Boje moga grada" gdje su savijanjem, rezanjem, spajanjem žice i metalnih mrežica oblikovali prostorni crtež (gradska geografija: arhitektura, ulice i trgovi, interijeri, grad - socijalna tematika, dokolica i slobodno vrijeme).

Zatim su prostorni crtež koloristički obradili obojanim plohama od kartona i komplementarnim kontrastom po izboru. Na koncu  su napravili izložbu gotovih radova i to sve pod vodstvom učiteljice likovne kulture Irine Đurić.