Izlet u Samobor i Divlje vode
Autor: Dijana Marić, 3. 6. 2011.

2. lipnja 2011. godine
puni uzbuđenja, ne znamo tko više mi ili roditelji, krenuli smo na izlet u Samobor i Divlje vode.

U busu smo uživali jer se volimo voziti i tako družiti.

U prekrasnom Samoboru  saznali smo da je  poznat po različitim obrtima. Šetnjom kroz grad vidjeli smo mirisne ružičnjake, uređene parkove i mnogobrojne mostove  preko rijeke  Gradne. Na trgu u slastičarnici pojeli smo nadaleko poznate samoborske  kremšnite. Mljac, mljac.

Poslije smo se uputili u Divlje vode. Tamo smo saznali da je to park prirode. Vidjeli smo divlje svinje, konje, ribe i ptice. Uživali smo u igri, sportskim aktivnostima, vožnji vlakićem, međusobnom druženju i jahanju konja.

Nakon ručka razočarano smo krenuli kući jer smo još željeli ostali u tom malom raju.

Pripremila učiteljica mentorica Radojka Kozina