Ljeto u Zaostrogu
Autor: Dijana Marić, 28. 8. 2011.

Educirati se, baviti se sportom,
biti kreativan, upoznati nove prijatelje i luuuuudo se zabaviti.

Mislite, to je nemoguće naći na jednom mjestu?
Varate se!

Od 30. srpnja do 6. kolovoza 2011.  učenici naše škole ( 5. i 6. razredi)  boravili su u ljetnom kampu Eklata u Zaostrogu. Proveli su nezaboravnih sedam dana ugodnog druženja uz kupanje, pjesmu i ples. Bilo je prekrasno što se vidi iz priloženih fotografija.

Prije podne se realiziraju edukativni programi. Poslije podne se odmora, kupa, prati video fest, igraju maštovite igre uz glazbu i zabavu na plaži. Predvečerje je rezervirano za sportska i zabavna natjecanja. Nakon večere – spektakl! Uključuju se reflektori, zvučnici i ostala oprema. Počinje disco „ludnica“. Dobra mjuza, svjetla pozornice, ples, blještavilo i hrpa iznenađenja. Disco fever, Zlatna groznica, Afrička noć, Jadranski susreti, izbor simpatičnosti... noćno kupanje!

Potrudite se u školi ostvariti najbolje rezultate. Šarmirajte roditelje! Uštedite koju kunicu džeparca i eto vas na nezaboravnom ljetovanju sa brojnim hrvatskim i europskim vršnjacima.

Pripremila: Vedrana Šimić, prof. TZK