U petak Dani kruha u Sisku!
Autor: Dijana Marić, 13. 10. 2011.

Tradicionalna jesenska manifestacija Dani zahvalnosti za plodove zemlje - Dani kruha
obilježit će se u petak,
14. listopada 2011.,
od 18 sati na Gradskoj tržnici Kontroba.

Organizator obilježavanja, Grad Sisak će uz svesrdnu pomoć vrtića, škola, udruga i proizvođača, pripremiti pravu gozbu za sva osjetila.

Uz bogat program, brojne izlagače i slasne delicije, Sisčani će kupnjom više metara dugačkog sisačkog kruha sudjelovati u humanitarnoj akciji KRUH za KRUH, prikupljajući pomoć za pučku kuhinju Karitasa, odnosno one sugrađane koji su u najvećoj potrebi.

Uz blagoslov i zahvalu na svim plodovima, darovima, radostima i uspjesima kojima smo tijekom godine kao narod i kao pojedinci bili podareni, Sisčane će zabaviti IFD Ivan Goran Kovačić, VIA Lipe, Kolapjanke i Kolapjani i Češka beseda Sisak.

Na bogatom programu sudjelovat će  i naša škola uz voditeljicu Irinu Đurić,  te vas  stoga pozivamo da  nas  posjetitie i zasladite se  delicijama sa našeg štanda!

S radošću Vas očekujemo!!!