Terenska nastava - Kopački rit i Vukovar
Autor: Dijana Marić, 15. 5. 2013.

Ukupno 116 učenika šestih i osmih, petih i sedmih razreda  te dodatna nastava iz povijesti u pratnji petero učitelja uputila se 14. svibnja 2013. na terensku nastavu.
Cilj odredišta  - Kopački rit i Vukovar
.

Polazak je bio u 7 sati ispred škole. Prvo odredište je bio Kopački rit. Na odredište su stigli oko pola 12 te su razgledali Park prirode šetajući i vozeći se brodom uz pratnju vodiča. Nakon toga posjetili su dvorac Tikveš  te pogledali prezentaciju o flori i fauni Kopačkog rita u različitim godišnjim dobima.

Poslije kraće stanke krenuli su prema Vukovaru gdje su obišli Memorijalno groblje, Memorijalno centar na Ovčari i spomenik prema masovnoj grobnici. Također su prošetali središtem Vukovara i u 18,30 uputili se prema Sisku.

Izlet je protekao u primjerenom i veselom ugođaju.