UČENICI OŠ VIKTOROVAC-SISAK NA GRADSKOM MASKENBALU
Autor: Darjan Vlahov, 24. 2. 2009.

U subotu, 21.veljače 2009. u poslijepodnevnim satima naši učenici su, kao i svake godine sudjelovali u maskenbalskoj povorci našeg grada. Dan je bio pravi maskenbalski- sunčan i hladan. Našu školu su predstavljali  učenici 3. razreda- DUHOVI, 4. razreda- HRVATSKI KRALJEVI i članice likovne skupine viših razreda – EGIPĆANKE. Povorka je bila vesela i bučna, praćena razdraganim Sisčanima. Vesdelje je nastavljeno na gradskoj tržnici Kontroba, gdje su sudionici uz ukusne krafne i veselu glazbu plesali i veselili se.

Naši HRVATSKI KRALJEVI, učenici 4.razreda osvojili su 2. nagradu Turističke zajednice grada Siska za najbolju skupnu masku.

Čestitamo i zahvaljujemo svim učenicima sudionicima, njihovim roditeljima, ravnateljici škole na podršci i učiteljima 3. i 4. razreda.