Kreativna jesenska radionica
Autor: Dijana Marić, 13. 10. 2013.

Učenici 4.a razreda zajedno sa učiteljicom ogranizirali su kreativnu jesensku radionicu. Kako bi upotpunili svoju maštu radionici su se pridružili i roditelji učenika.

Kroz druženje i zabavu nastala su prava mala remek djela.

Kreativna jesenska radionica

Svi znamo što nam donosi jesen. Topli ljetni dani postaju tmurni i kišoviti. Zelene boje pretvaraju se u žute, narančaste, crvene i smeđe. U voćnjacima sazrijeva voće svakakvih vrsta. Za nas đake jesen donosi mnoštvo ideja.

Naš 4.a razred zajedno sa učiteljicom smo organizirali kreativnu radionicu na tu temu. Pridružili su nam  se i roditelji. Prikupili smo pravo bogatstvo jesenskih plodova. Bilo je tu: suhog lišća, bilja, kukuruza, kestena, šipka, tikvica, oraha i još svakakvih dekoracija.

Vrijedne ruke i razigrana mašta brzo su donijele jesen u učionicu. Tikvice su se pretvorile u smiješne čovječuljke, kesteni su se nanizali u prekrasne ogrlice. Leptirići od suhog  lišća, razna smješna lica od kukuruza, oraha i šipka preplavili su učionicu.

Kroz druženje i zabavu zajedničkim snagama uredili smo naš prostor u školi, pokazali kreativne ideje i na trenutak vratili naše roditelje u školske klupe.

Anja Kaurić

Radojka Kozina, učiteljica mentorica