Naš izlet u Zagreb - 4. razredi
Autor: Dijana Marić, 15. 11. 2013.

Plan uzbudljivog putovanja 4. razreda
bio je odlazak u kazalište Mala scena, Tehnički muzej, te najpoznatije zagrebačko okupljalište Bundek.

Izlet u glavni grad Hrvatske, grad Zagreb

Naš razred, kao i ostali četvrti razredi, krenuo je na izlet u glavni grad, grad Zagreb. Plan našeg uzbudljivog putovanja bio je odlazak u kazalište Mala scena gdje se prikazivala predstava Smiješno čudovište, Tehnički muzej, te najpoznatije zagrebačko okupljalište mladih, šetalište i umjetno jezero Bundek.

Krenuli smo rano ujutro autobusom koji nas je čekao ispred naše škole. Uz druženje i puno smijeha vrijeme nam je brzo prolazilo i stigli smo u Zagreb. Prvo smo posjetili kazalište Mala scena i pogledali vrlo zanimljivu i smiješnu predstavu Smiješno čudovište. Zatim smo krenuli prema Tehničkom muzeju u kojem smo vidjeli mnogo zanimljivih predmeta iz prošlosti, kao što su prva parna lokomotiva, vodenice, odašiljač Radio Zagreba iz daleke 1926. g. Puni znanja i pod dojmom načina života krenuli smo na posljednje odredište izleta, jezero Bundek, tamo smo se opustili i bezbrižno igrali.

Već pomalo umorni, oko 15 h, krenuli smo kući. Izlet u Zagreb bio je vrlo zanimljiv jer je bilo puno smijeha, igre i svatko od nas ponešto je naučio.

Korina Krpan, Ema Vrčković; 4.b

Snježana Tušar, učiteljica RN